A Pro János Zsigmond Szövetség célja diákjaink maximális támogatása. Mivel a Szövetség adományok révén fejti ki tevékenységét, szüksége van az anyagi alap megteremtésére.

Ez mindenekelőtt a szülők, ismerősök, jószándékú emberek hozzájárulása által valósul meg. Aki minket segít, a gyerekeket segíti általunk.

     A jelenlegi Pénzügyi Törvény lehetővé teszi, hogy a jövedelmünk utáni adó 2%-át civil szervezetek támogatására ajánljuk fel. Ez az adomány gyermekeink fejlődését szolgálja egy tágabb, összetettebb keretben.

         Iskolánkban, a Szövetség székhelyén találhatók olyan nyomtatványok, melyek adatainkat tartalmazzák és az adófizető személyes adatainak kiegészítésével máris lehetővé teszik ennek a támogatásnak a létrejöttét. A nyomtatványokat a gyermekek által is igényelhetik vagy személyesen naponta 10-15 óra között a Szövetség irodájában.

          Megértésüket és jóindulatukat előre is köszönjük!

FaLang translation system by Faboba