Hírek

Gazdasági Tanácsadó Klub (GTK) középiskolás program döntője

Bővebben...:

Könyvkapkodó

Bővebben...:

Milan Dzilsky Slovak motorbiker's presentation about Siberia

Bővebben...:

9-10. heti gyümölcsnap

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

 November 10., szerda

17.00:   Megnyitó ünnepség a Dávid Ferenc imateremben

            - Nyitó áhítat, Solymosi Zsolt iskolalelkész

            - Köszöntő beszédek

            -  Irodalmi összeállítás Dávid Ferenc, egyházalapító püspökünk, iskolánk első igazgatójának emlékére, 
               Hegedüs Kornélia tanárnő irányításával

            - A kollégium Péterffy Gyula énekkarának fellépése, 
              Majó  Julianna karnagy irányításával

            - Koszorúzás János Zsigmond, Dávid Ferenc, Brassai Sámuel és Berde Mózes mellszobránál

18.30:   A Felvinczi György díszteremben kollégista diákok képkiállítása Felházi Ágnes tanárnő szervezésében, illetve
            a Cipó és a Zsömle iskolalapok bemutatása

19.00:   Baráti beszélgetés  vendégekkel a tanári szobában

20.00:   Az Ismerjük meg a  Világegyetemet program keretén belül látogatás a Csillagvizsgálóba VI.osztályos diákokkal,
            Popa Márta fizikatanárnő szervezésében

 

I-IV. osztály*

November 11., csütörtök

Népdaléneklés

Rajzverseny (Megérett a szőlő) 

Lepkevadászat 

November 12., péntek

A Fellegvár mondája - séta a Fellegvárra

Őszi kollázskészítés 

A Játszóházban csapatjátékok, népi játékok, kézműves foglalkozások

November 13., szombat

10.00: Most szólj, rigó! megyei szintű versmondó verseny
 
*A tevékenység időpontja a tanítónők egyeztetése alapján rögzül

  

V-VIII. osztály

November 11., csütörtök

8.00:     Lányok röplabdabajnoksága   (tornaterem)

11.00:   Fiúk labdarugóbajnoksága (udvar)  

14.00:   Sakkverseny 


November 12., péntek

8.00-12.00: Osztálytevékenységek az osztálynevelők irányításával

8.00-10.00: A költészet dicsérete irodalmi verseny Máthé Ildikó, Demeter Júlia, Dénes Éva és Bodor Emese 
                 tanárnők szervezésében

11.00-12.00: Táncverseny a Diáktanács szervezésében  

12.00-14.00: Ifjúsági istentisztelet, Bodor Emese iskolalelkész
                     (imaterem)

                      Csibebál - beavató az V. osztályosoknak a díszteremben

17.00-19.00: Illemverseny (imaterem)

20.00: Ismerős Arcok akkusztikus koncert (díszterem)



IX-XII. osztály

November 11., csütörtök

8.30-10.00:   Más is ember! - illemvetélkedő a díszteremben Solymosi Zsolt vallástanár irányításával

10.00-12.00: Krakkó-Auschwitz  tanulmányi út  bemutatója a  díszteremben

12.00:           Mikó Imrére emlékezünk , helyszín az Orpheus művészeti terem

17.30:           Ifjúsági istentisztelet  (imaterem)

                     Gólyaavató ünnepség és buli  (sportterem)

 November 12., péntek

9.00:             Diákok által tartott áhítat 

9.30-11.30:   Iskolatörténeti vetélkedő Korodi Alpár történelemtanár szervezésében (díszterem) 

12.00:           Osztályactivity , a Diáktanács által szervezett tevékenység (osztálytermek)

14.00:           Lepkevadászat - városismereti vetélkedő volt kollégista diákok közreműködésével

20.00:           Ismerős Arcok akkusztikus koncert (díszterem)


 November 13., szombat - Sportnap


9.00:    Lányok röplabdadöntője

9.45:    Fiúk röplabdadöntője

10.30:  Fiúk kosárlabdadöntője 

11.00: Lány-fiú asztalitenisz-döntő

11.00: Biciklis ügyességi bemutató az udvaron  (Toma István, Mátyás Metz Dávid, Bándi Hunor diákok)

11.30: Labdarugó-bajnokság (lányok)

12.00: Labdarugó-bajnokság (fiúk) 

13.00: Tanár-diák labdarugó-mérkőzés 

FaLang translation system by Faboba
December 2018
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6