Hírek

Ifjúsági Tudományos és Innovációs tehetségkutató Verseny díjazása

Bővebben...:

Vallástábor

Bővebben...:

Joule 200 - Rendhagyó fizikaóra a VII.B-ben

Bővebben...:

Csillagszerző Matematikaverseny országos döntő

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

Hétfő , április 2.

8:30  Ünnepi megnyitó, ifjúsági Istentisztelet a belvárosi unitárius templomban (V-XII.  osztályok)

Fellép a kollégium Péterffy Gyula énekkara Majó Julianna karnagy vezetésével, Péterffy Gyulára emlékezünk, díjátadás

10:00 – Osztálytevékenységek

17:30 – Közös éneklés az udvaron, flashmob főpróba

18:00 – Inspirate diákzenekar fellépése

18:30 – Whisperblast koncert

20:00 – Knock Out koncert

 

Kedd , április 3.

Sport-nap

A délelőtt folyamán a Zacc kéváházat lehet látogatni a XII. R szervezésében a pereces teremben!

 

13:00-14:00 - a CFR 1907 két ismert játékosa: Mureşan és Panin érkezik köreinkbe!

18:00 - a Diáktanács szervezésében általános műveltségi vetélkedő a díszteremben (IX – XII.  osztályok vegyes csapatai)

 

Szerda , április 4.

9:00 – 13:00  - Iskola másként, különleges tanórák mindenkinek az órarend szerint (V-XII. osztályok)

13:00 - Flashmob  

20:00 – Világjáró kollégistákSzékely Hunor volt diákunk világjáró utazásairól szóló képes beszámolója

 

Csütörtök , április 5.

8:30 – V-VIII és a líceum reál osztályai számára Körmöczi János fizikai kísérletek bemutatója a folyosókon

9:30 – IX- XII: osztályoknak: Kassay-Farkas Ákos volt diákunk robotika bemutatója (imateremben)

10:00  -  IX. – XII. osztály oknak: Iskolatörténeti vetélkedő (díszterem)

      V- VII. osztályoknak: ÉszJárás  - logikai vetélkedő kalandozással fűszerezve, vegyes csapatokban

12:00 - IX. – XII. osztályoknak: Városi lepkevadászat a tavaly végzett  XII. osztályok szervezésében (imateremből indul)

            V- VII. osztályoknak: Nyelvi vetélkedők rotációsan (angol, német, román, magyar)

17:00 – Portrékészítés workshop Raul Ciosescu festőművésszel az Orfeusz teremben

18:00 – Nagykorúsítási és kiavató ünnepély a XII. osztályok számára(sportterem), előtte az imateremből élőlánccal vonulunk be

 

Péntek , április 6.

Csendes nap - Nagypéntekre való tekintettel: 

9:00 – 11:00 - V-VIII. osztályok csoportfoglalkozás

9:00 – 11:00 - IX-XII.  osztályok Czire Ferenczi Enikő előadását hallgatják meg

11:00 – az V-VIII. osztályok számára díjazás, és a kollégiumi napok kiértékelője (imaterem)

12:00 – a IX-XII. osztályok számára díjazás, és a kollégiumi napok kiértékelője (imaterem)

FaLang translation system by Faboba
Június 2018
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1