Hírek

European School Network

Bővebben...:

JZSUK - angol-német-román iskolaújság

Bővebben...:

Fehérévnyitó

Bővebben...:

Tanévnyitó 2018-2019

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

                                      Újra szóltak a rigók az Unitárius Kollégiumban

A János Zsigmond Unitárius Kollégiumban immár 6. alkalommal került megrendezésre a Most szólj, rigó! versmondó verseny. 180 kisrigó örvendeztette meg a jelenlévőket Nemes Nagy Ágnes és Markó Béla verseivel. Üres kézzel senki sem távozott, hiszen minden résztvevő rigós kitűzőt és emléklapot kapott ajándékba, de a jók közül a legjobbakat a zsűri könyvjutalomban is részesítette. 

I.osztály: I.díj: Mihályfalvi Csongor, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                     Gálfalvi Patrick, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 

              II.díj: Pethő Viola, Kövendi Iskola, Kövend

                       Bükkös Helga, Octavian Goga Iskola, Kolozsvár
  
              III.díj: Manases Zselyke, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                        Finna Ágota, Jósika Miklós Elméleti líceum, Torda

             Napsugár különdíj: Tőkés Erzsébet, Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Kolozsvár

                                           Osváth Róbert, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

             Dícséret: Czire Hanga, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                           Katona Márk, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                           Domokos Orsolya, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 

II.osztály: I.díj: Székely Tímea, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                         Kiss Áron, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 

                II.díj: Darabont Csenge, Kolozsvári Református Kollégium

                         Tolnai Kincső Vera, Kolozsvári Református Kollégium

                III.díj: Mihacea Orsolya, Kövendi Általános Iskola

                Dícséret: Szilágyi Zsófia, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                               Fekete Tekla, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                Napsugár különdíj: Bíró Ádám, Várfalvi Általános Iskola

                                             Gál Emese, Kolozsvári Református Kollégium

                Bálint Tibor különdíj: Józsa Benedek, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                                                 Kiss Boglárka Dalma, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

               III.osztály: I.díj: Csomortáni Orsolya, Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár

                                       Váradi Enikő, Octavian Goga Iskola, Kolozsvár

                                II.díj: Józsa Eszter, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                                        Szabó Attila, Nicolae Titulescu Iskola, Kolozsvár

                               III.díj: Kis Brigitta, Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár

                                         Pethő Róbert, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                              Napsugár különdíj: Rus Dunkler Sára, Nicolae Titulescu Iskola, Kolozsvár

                                                           Kovács Zoltán Dávid

                             Bálint Tibor különdíj: Szikszai Csongor, Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár

                                                     Pattantyús-Ábrahám Bálint, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 

             Dícséret: Gál Ágnes Ildikó, Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda

                            Gorzó Boglárka, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                            Dimény Kristóf, Montessori Iskola, Kolozsvár

IV.osztály: I.díj: Fazakas Ádám Attila, Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár

                          Román Sarolta, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                         Garfield Adrienne, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                   II.díj: Czire Orsolya, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                          Lázár Renáta, Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Kolozsvár

                    III. díj: Kun Szónia, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                          Vernes Anita, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

                      Napsugár különdíj: Csűrös Kriszta, Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
 
                                 Szalontai Róbert, Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár

                      Dícséret: Fülöp Evelin, Várfalvi Általános Iskola (13)

FaLang translation system by Faboba
Szeptember 2018
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30