Hírek

Tudományos Diákkörök Erdélyi Konferenciája

Bővebben...:

Földes László Hobo Kolozsváron - Közönségtalálkozó

Bővebben...:

7-8 heti tudománykör elemistáknak

Bővebben...:

Pénzmágnes-Kulcs

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

 

XII. U 

OsztályfőnökMajó Julianna

Diákok:
1. Aleid Nesrin
2. Bakos Judit
3. Balázs Ibolya
4. Csete Rozália
5. Czondi Erika
6. Deák Melinda
7. Dörner Christian
8. Dörner Péter
9. Fodor Loránd
10. Gavriş Stela
11. Gergely Kinga
12. Herembás Szidónia
13. Muszka Melánia
14. Rácz Norbert
15. Rigmányi Erzsébet
16. Szabó Imre
17. Szabó Lehel
18. Szabó Szabolcs
19. Tálas Hunor
20. Theil Wilhelm
21. Tóth Gáti Enikő
22. Tussai Attila
23. Varró Klára
24. Veres Anna

h2001


A továbbtanuló diákok névsora:
1. Aleid Nesrin - teológia-történelem (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)

2. Bakos Judit - menedzsment (Bogdan Vodă Tudományegyetem)
3. Balázs Ibolya - jog
4. Csete Rozália - vallás-szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
5. Czondi Erika - tanítóképző főiskola (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
6. Deák Melinda - menedzsment (posztliceális képzés)
7. Dörner Christian - menedzsment (Csongrád, Magyarország)
8. Dörner Péter - jog
9. Fodor Loránd - menedzsment (Dimitrie Cantemir Tudományegyetem)
10. Herembás Szidónia - régészet (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
11. Muszka Melánia - menedzsment (posztliceális képzés)
12. Rácz Norbert - teológia (Unitárius Teológia)
14. Szabó Lehel - politikai tudományok (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
15. Szabó Szabolcs - menedzsment (posztliceális képzés)
16. Tálas Hunor - informatika-automatizálás (Műszaki Egyetem)
17. Theil Wilhelm - menedzsment (Csongrád, Magyarország)
18. Tóth Gáti Enikő - könyvelés (posztliceális képzés)
19. Tussai Attila - állategészségügyi technikum
20. Varró Klára - pszichológia (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
21. Veres Anna - szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)

 

1997-2001 

 

Püspök- Dr. Szabó Árpád

Igazgató- Bencze Ágnes-fizika , Popa Márta-fizika

Osztályfőnök- Majó Julianna-zene, Markó Enikő-német

 

Tanárok

Solymosi Zsolt-vallás

Péter Rozália-kémia

Kovács Sándor-vallás

Szabó Anikó-közgazdaságtan

Jakabházi Annamária-matematika

Isoc Gyöngyi-román

Kósa Mária-biológia

Kapitány Lídia-német

Hegedűs Kornélia-angol

Dr. Fazakas István-történelem

Rosca B. Zsuzsa-társadalomtudományok

Kun Béla-testnevelés

Máthé Ildikó-magyar

Molnár B. Lehel-vallás

Szekernyés Réka-földrajz

FaLang translation system by Faboba
December 2018
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6