Hírek

Tudományos Diákkörök Erdélyi Konferenciája

Bővebben...:

Földes László Hobo Kolozsváron - Közönségtalálkozó

Bővebben...:

7-8 heti tudománykör elemistáknak

Bővebben...:

Pénzmágnes-Kulcs

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

XII. U 

OsztályfőnökHegedűs Kornélia 
 
Diákok:

1. Balázs András
2. Balázs Hajnalka Beáta
3. Bálint B. Réka
4. Balogh Tímea Noémi
5. Fejér Erika
6. Forró József Attila
7. Gál Tünde
8. Kelemen Zsolt
9. Kiss T. Irénke
10. Kiss T. Krisztina
11. Kun Piroska
12. Opris Ágnes
13. Salamon Tünde
14. Sütő Csilla
15. Szabó Tímea
16. Szűcs Enikő 
17. Tasnádi Melinda
18. Tóth József
19. Tóth Norbert
20. Túrós Evelin
21. Vajas Melinda
22. Vinkovics Árpád

h2002

A továbbtanuló diákok névsora:
1. Balázs András - közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)

2. Balázs Hajnalka Beáta - közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
3. Bálint B. Réka - néprajz-angol (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
4. Balogh Tímea Noémi - közgazdaságtan (Dimitrie Cantemir Tudományegyetem)
5. Fejér Erika - közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
6. Forró József Attila - pszichológia (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
7. Gál Tünde - néprajz-angol (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
8. Kelemen Zsolt - vámügynökség (posztliceális továbbképzés)
9. Kiss T. Irénke - közgazdaságtan (Dimitrie Cantemir Tudományegyetem)
10. Kun Piroska -orvosi asszisztens (posztliceális továbbképzés)
11. Opris Ágnes földrajz (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
12. Salamon Tünde - angol-informatika (posztliceális továbbképzés)
13. Sütő Csilla - közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
14. Szabó Tímea - szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
15. Tóth József - közügyi közigazgatás (Avram Iancu Tudományegyetem)
16. Tóth Norbert - vámügynökség (posztliceális továbbképzés)
17. Túrós Evelin - szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
18. Vajas Melinda - szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
19. Vinkovics Árpád - testnevelés (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)

 

  

1998-2002

Püspök- Dr. Szabó Árpád

Igazgató- Popa Márta-fizika

 

Osztályfőnök- Hegedűs Kornélia-angol

 

Tanárok



Kovács Sándor-vallás

Majó Julianna-zene

Szentandrási Lídia-biológia

Rosca B. Zsuzsa-társadalomtudományok

Molnos Sarolta-magyar

Isoc Gyöngyi-román

Szekernyés Réka-földrajz

Dr. Fazakas István-történelem

Kósa Mária-biológia

Solymosi Zsolt-vallás

Péter Rozália-kémia

Kovács Hajnalka-informatika

Kováts Ildikó-rajz

Kun Béla-testnevelés

J. Jakabházi Annamária-matematika

Máthé Ildikó-magyar

Sebesi Karen Attila-beszédművelés

FaLang translation system by Faboba
December 2018
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6