Hírek

European School Network

Bővebben...:

JZSUK - angol-német-román iskolaújság

Bővebben...:

Fehérévnyitó

Bővebben...:

Tanévnyitó 2018-2019

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

XII. U 

Osztályfőnök: Popa Márta 


Diákok:
1. Apáczai Andrea 
2. Aszalós Ilona 
3. Balázs Róbert 
4. Derzsy Noémi 
5. Dezső Csaba 
6. Dénes Emese 
7. Fehér Magdolna 
8. Gábor Krisztina 
9. Gál Szabolcs 
10. Gergely Enikő 
11. Kerekes Andrea 
12. Kereki Katalin 
13. Kis Enikő 
14. Kolcza Melinda 
15. Molnár Tímea 
16. Németh János 
17. Pálfi Csongor 
18. Răilean Paul 
19. Rónai Boglárka 
20. Szabó István 
21. Szabó Levente 
22. Szalontai Noémi 
23. Székely Hunor 
24. Székely Kinga 
25. Szöllösi Erika 
26. Újvári Miklós 
27. Vagyas Attila 
28. Zágoni Csilla 

A továbbtanuló diákok névsora:
1. Apáczai Andrea - turisztika (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)

2. Aszalós Ilona - vallás-zenepedagógia (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
3. Balázs Róbert - bankügyintézés-közigazgatás (Dimitrie Cantemir Tudományegyetem)
4. Derzsy Noémi - fizika-informatika (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
5. Dezső Csaba - földrajz (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
6. Dénes Emese - általános orvosi (Iuliu Haţeganu Egyetem)
7. Gábor Krisztina - asszisztensi posztliceális képzés
8. Gál Szabolcs - turisztikai posztliceális képzés
9. Gergely Enikő - vallás-szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
10. Kerekes Andrea - újságírás (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
11. Kereki Katalin - asszisztensi posztliceális képzés
12. Kis Enikő - földrajz (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
13. Kolcza Melinda - közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
14. Molnár Tímea - európai tanulmányok (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
15. Németh János - agronómia (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
16. Pálfi Csongor - asszisztensi posztliceális továbbképzés
17. Răilean Paul - informatikai posztliceális továbbképzés
18. Rónai Boglárka -közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
19. Szabó István - építészet (Műszaki Egyetem)
20. Szabó Levente - fizika-informatika (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
21. Szalontai Noémi -turizmus
22. Székely Hunor -közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
23. Székely Kinga - közgazdaságtan (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)
24. Szöllösi Erika - testnevelés (Avram Iancu Tudományegyetem)
25. Újvári Miklós - bankügyintézés és közigazgatás (Dimitrie Cantemir Tudományegyetem)
26. Zágoni Csilla - szociális gondozó (Babeş-Bolyai Tudományegyetem)

  h2003

1999-2003

Püspök- Dr. Szabó Árpád

Igazgató, osztályfőnök- Popa Márta-fizika

Tanárok

Isoc Gyöngyi-román

Majó Julianna-zene

Lovász Melinda-informatika

Szentandrási Lídia-biológia

Frinkuj Málnási Tünde-matematika

Solymosi Zsolt-vallás

Nagy Emese-angol

Szekernyés Réka-földrajz

Péter Rozália-kémia

Máthé Ildikó-magyar

Kun Béla-testnevelés

Hegedűs Kornélia-angol

Dr. Fazakas István-történelem

Rosca B. Zsuzsanna-társadalomtudományok

J. Jakabházi Annamária-matematika

Hegedűs Réka-német

FaLang translation system by Faboba
Szeptember 2018
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30