Hírek

2020/2021-es tanév előkészítő osztályaiba történő beiratkozás

Bővebben...:

Matematikatanár - álláshirdetés

Bővebben...:

Az Unitárius óvoda dadus/takarító állást hirdet

Bővebben...:

Tájékoztató iskolánk elemi osztályainak tevékenységeiről

 

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

ÍME A LEGFRISEBB LAPSZÁMOK BORÍTÓI:

Ez a fotóalbum a „JZSUK” - CIPÓ című angol-német-román iskolai folyóirat borítóit jeleníti meg. A folyóirat évente háromszor jelenik meg (november, február, május), és tanulóink által írt cikkeket tartalmaz, iskolai és iskolán kívüli témákról. Célunk, hogy diákjaink írásaikon keresztül új oldalról is megismerjék egymást. Az idegen nyelvek használata nyelvtudásuk gyakorlása mellett egymás elfogadásának elősegítését is szolgálja, és elősegíti az európai kultúrába való integrációt. Főszerkesztő: Vorzsák Milán angoltanár

Acest album foto prezintă coperţile revistei şcolare de limba engleză-germană-română, intitulată „JZSUK”. Revista apare de trei ori pe an (noiembrie, februarie, mai), şi conţine articole scrise de către elevii noştri, pe teme şcolare şi extra-şcolare. Scopul nostru este ca elevii noştri să se cunoască dintr-o perspectivă nouă. Folosirea limbilor străine, pe lângă dezvoltarea competenţelor lingvistice, serveşte şi la acceptarea reciprocă, şi facilitează integrarea în cultura europeană. Editor șef: Milán Vorzsák, profesor de engleză

This photo album features the covers of the English-German-Romanian school magazine entitled ”JZSUK”- CIPÓ. The magazine appears three times per year (November, February, May), and contains articles written by our pupils, about school and extra-school topics. Our aim is that our students should get to know each other from a new perspective, through their work. The use of foreign languages, besides facilitating the practice of language skills, serves to further our acceptance of each other, and enables the integration into the European culture. Editor in chief: Milán Vorzsák, English teacher

4

5

6

 

FaLang translation system by Faboba
április 2020
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3