Hírek

Ifjúsági Tudományos és Innovációs tehetségkutató Verseny díjazása

Bővebben...:

Vallástábor

Bővebben...:

Joule 200 - Rendhagyó fizikaóra a VII.B-ben

Bővebben...:

Csillagszerző Matematikaverseny országos döntő

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

Vezető Tanács:

Bálint-Benczédi Ferenc – püspök, a Magyar Unitárius Egyház képviselője
Dr. Rezi Elek – a polgármester kinevezett képviselője, a Protestáns Teológiai Intézet rektora 
Hegedüs Csilla – a  Városi  Tanács képviselője 
Furu Árpád – a Szülői Bizottság elnöke  
Rácz Norbert Zsolt - a Szülői Bizottság kinevezett képviselője 
Popa Márta – igazgató 
Solymosi Zsolt – aligazgató - a Vezető Tanács ülésvezetője 
Talpas Botond – a Városi Tanács képviselője 
Komjátszegi-Fábián Réka – tanító 
Kaupert Melinda – szaktanár
Szekernyés Réka – szaktanár - a Nevelési Bizottság vezetője
Korodi Alpár – szaktanár 
Dénes Éva – a VT jegyzője
A mindenkori Diáktanács elnöke 

Tanári kar:

  1. Albert Hajnalka, közgazdaságtan, helyettesítő tanár
  2. András Ákos, testnevelő tanár, címzetes tanár, I. fokozat
  3. Apáczai Csilla, református vallás,  helyettesítő tanár, véglegesítő vizsga
  4. Baczó Emese, fejlesztő pedagógus
  5. Balon-Ruff Andrea, angol nyelv és református vallás, címzetes tanár, II. fokozat
  6. Bartha Bea, német és angol nyelv, címzetes tanár, II. fokozat
  7. Bárdos Réka, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  8. Bicăzan Silvana Luminița, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  9. Boda Attila, testnevelés, címzetes tanár, I. fokozat
  10. Boér Ágota, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  11. Breda Ildikó, angoltanár
  12. Butyka Anna, angol és német nyelv, helyettesítő tanár, véglegesítő vizsga -jelenleg gyereknevelési szabadságon
  13. Cserei Botond, angol és német nyelv, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  14. Dénes Bíborka, tanítónő, helyettesítő tanító 
  15. Dénes Éva, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  16. Dr. Selyem Tünde, angol nyelv és irodalom, címzetes tanár, véglegesítő vizsga 
  17. Raț-Dioszegi Tímea Orsolya, tanítónő, címzetes tanító, véglegesítő vizsga-jelenleg gyereknevelési szabadságon
  18. Finta Erika, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  19. Fodor Ilka, zene és karvezetés
  20. Hegedüs Kornélia, angol nyelv és irodalom, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  21. Jakabházi Annamária, matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  22. Jakab Melinda, tanítónő, címzetes tanító
  23. Józsa Izabella, fizika, címzetes tanár
  24. Lavinia Fetti, román nyelv és irodalom
  25. Lukács János István, magyartanár
  26. Kaupert Melinda, informatika, címzetes tanár, I. fokozat
  27. Keresztesi Polixéna, pszichológus-tanár, címzetes tanár, I. fokozat
  28. Kiss Bíborka, angol és német nyelv, címzetes tanár, II. fokozat
  29. Kind Csillarómai katolikus vallás
  30. Kocsis Ildikó, képzőművészet, címzetes tanár, I. fokozat 
  31. Komjátszegi-Fábián Réka, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  32. Korodi Alpár, történelem, címzetes tanár, I. fokozat
  33. Kovács László, technológia, helyettesítő tanár, I. fokozat
  34. Farkas Enikő, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat - jelenleg gyermeknevelési szabadságon
  35. Mihály Réka, ngol nyelv, helyettesítő tanár 
  36. Majó Julianna, zene, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  37. Máthé Ildikó, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  38. Miklós Márta, angol nyelv, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  39. Nagy Tünde, filozófia, címzetes tanár, I. fokozat 
  40. Nyitrai János, matematika, címzetes tanár, II. fokozat
  41. Orbán-Kalamár Alíz Mária, római katolikus vallás, helyettesítő tanár
  42. Ördög Ödön, zene és karvezetés
  43. Pálfi Levente, tanító, címzetes tanító, I. fokozat
  44. Péter Rozália, kémia, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  45. Popa Mártaigazgató, fizika, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  46. Popescu Teodora, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  47. Rácz Mária, unitárius vallástanár
  48. Solymosi Zsolt, aligazgató, vallástanár, címzetes tanár, II. fokozat
  49. Szatmári Gabriella, tanítónő
  50. Szász Miklós Botond, testnevelés, címzetes tanár, I. fokozat
  51. Szekernyés Réka, földrajz, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  52. Szentandrási Lídia, biológia, címzetes tanár, II. fokozat
  53. Timár Mária Magdolna, matematika, címzetes tanár, I. fokozat 
  54. Török Melinda, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  55. Udvari Zita, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  56. Varga Gabriella, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  57. Varga Ildikó,  tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  58. Vorzsák Milán, angol nyelv és irodalom

Adminisztratív és kisegítő személyzet:

  1. Albert Hajnalka - főkönyvelő
  2. Lakatos Gabriella - titkárnő
  3. Rayka Daniela - orvosnő
  4. Gál-Juliska Ágnes - asszisztens
  5. Keresztesi Polixéna - pszichológus
  6. Vitus-Bulbuk Emese - logopédus
  7. Ágoston-Jancsi Anna - laboráns
  8. Maneszes Sándor Levente - adminisztrátor
  9. Sánta Krisztina - pénztáros
  10. Feischmidt Ildikó - könyvtáros 
  11. Balázs Anna - altiszt
  12. Balázs Rozália - altiszt
  13. Csete Rozália - altiszt
  14. Dezső Rozália - altiszt
  15. Fogarasi Sándor - karbantartó (nyugdíjban)
  16. Vári Csaba - karbantartó
  17. Vincze-Minya Szilárd - karbantartó
  18. Boros Tibor, Fodor Sándor, Váncsa István, Vass Csaba - portások

         †Pallós Pál - karbantartó

FaLang translation system by Faboba
Augusztus 2018
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2